#1 2010-08-07 15:13:43

Pit3r

Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-06
Posty: 13
Punktów :   

H2O Wystarczy tylko kropla 74 - Poskramianie Macki


Opis odcinka:
Dziewczyny uczą się do egzaminu końcowego. Okazuje się, że egzamin wypada w dzień pełni. Cleo jest zestresowana, gdyż z powodu pełni dziewczyny muszą wyjść z egzaminu wcześniej. W szkole woda zaczyna atakować dziewczyny. Nagle uruchamiają się spryskiwacze. Panna Tylor idzie zobaczyć, kto je uruchomił. Rikki suszy mokrą podłogę. Egzamin zostaje odwołany i dziewczyny postanawiają wyruszyć na Mako. Podczas pełni księżyca wytwarza się silna energia i woda przybiera postać węża wodnego. Macka pokazuje syrenkom specjalne miejsce na kryształy. Dziewczyny ściągają naszyjniki i kładą je w otwory w skałach. Wąż wciąga je do księżycowego jeziorka. Ukazuje im się obraz, na którym widać, jak kometa leci prosto na Ziemię! Obraz zostaje przerwany, gdy do groty przychodzi Will i Zane (Zane popłynął na Mako, bo był pewien, że Rikki będzie potrzebowała pomocy, a Will nie chciał zostawić go samego). Dziewczyny zastanawiają się, jaka jest ich rola. Dochodzą do wniosku, że macka pokazała im powstanie wyspy Mako.




Część 1:

Część 2:

Część 3:

Offline

 

#2 2010-08-07 18:16:54

Rikki

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-07
Posty: 2
Punktów :   

Re: H2O Wystarczy tylko kropla 74 - Poskramianie Macki

dzięki za umieszczenie odcinka na stronce nigdzie nie mogłam go znaleźć masz + xD
a co do odc. to bardzo fajny :] najbardziej mi się podobał moment jak byli w jeziorku

Ostatnio edytowany przez Rikki (2010-08-07 18:18:41)

Offline

 

#3 2010-08-07 18:30:05

Pit3r

Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-06
Posty: 13
Punktów :   

Re: H2O Wystarczy tylko kropla 74 - Poskramianie Macki

Nom thx ale ja tylko na yt to znalazłem nie ma za co tego plusa xD ale jak chcesz ;]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plnoclegi na Festiwal Gwiazd Międzyzdroje www.chcepsa.pl